Piknik Urodzinowy UwB

2022-06-09, godz. 17:00

Rektor Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza Pracowników i Studentów UwB na Piknik Urodzinowy naszej Uczelni. Impreza odbędzie się w czwartek, 9 czerwca 2022 r., w kampusie UwB przy ul. Ciołkowskiego 1, w godz. 17:00-22:00.

Wspólnie świętujmy 25. urodziny naszej Uczelni! Piknik to okazja do spotkania w miłej, luźnej atmosferze, do integracji wszystkich członków uczelnianej społeczności: studentów, doktorantów, pracowników (członkowie rodzin też mile widziani :-)) Gwarantujemy wspaniałą zabawę w doborowym towarzystwie, poczęstunek i moc atrakcji! I młodsi, i starsi na pewno nie będą się nudzić.

W programie między innymi:

• Pyszny catering (grill z kiełbaskami, babka ziemniaczana, warzywa, frytki) i... cztery beczki niespodzianki od Rektora ;-)
  • Kampus odwiedzą też foodtrucki (sprzedające m.in. hamburgery, pizzę, kanapki wege, kanapki z nutellą i owocami).
  • Wizyta w Planetarium i możliwość zobaczenia krótkich pokazów filmowych dla osób z potwierdzoną rezerwacją.
    Zwiedzanie przestrzeni Kampusu UwB. Będzie można zajrzeć m.in. do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego i nowej siedziby Biblioteki Uniwersyteckiej, obejrzeć wystawę dzwonków z całego świata.
    Atrakcje dla dzieci: dmuchańce, zabawy z animatorami, malowanie buziek, balonowe szaleństwo oraz wata cukrowa, lody.
  • Atrakcje przygotowane przez naszych studentów, m.in. stoisko z planszówkami, skręcanie balonów, eksperymenty, pokazy chemiczne i fizyczne i inne.
  • Będzie też strefa relaksu z możliwością odpoczynku na uniwersyteckich leżakach.
  • Oprawę muzyczną Pikniku zapewni DJ. Będzie też gościnny występ UwBandu. To zespół muzyki rozrywkowej, który tworzą wyjątkowo uzdolnieni studenci Uniwersytetu w Białymstoku i Przyjaciele Uczelni. Ich rockowo-jazzowo-bluesowa mieszanka stylów zachwyci każdego – a my zapewniamy miejsce do tańca!
Wydarzenie zamieszczone: 2022-06-07 15:35