Wydział

Ogłoszenia

Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu

Płatne staże dla studentów 2-roku studiów 1 stopnia

Uniwersytet w Białymstoku realizuje projekt Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu w ramach którego organizowane będą płatne staże dla studentów 2-roku studiów 1 stopnia, kierunku matematyka.

Więcej...

Patron dla Uniwersytetu w Białymstoku

Ćwierćwiecze działalności to dobry moment, by uczelnia zyskała patrona, który podkreśli nasz prestiż i podniesie rozpoznawalność.

Więcej...

Pilotażowy projekt dotyczący rozwoju współpracy w zakresie B+R między biznesem i uczelniami

W związku z postulatami środowiska akademickiego termin naboru wniosków aplikacyjnych ulega wydłużeniu do 14 maja br. 

Więcej...

Dzień rektorski

Dzień 30 kwietnia 2020 roku (piątek) jest dniem rektorskim.

Więcej...

Badacze matematyki na start

Konkurs na Eksperyment Matematyczny

Więcej satysfakcji i radości przynosi samodzielne odkrywanie wiedzy niż jej przyswajanie z podręczników i innych źródeł. Taką samodzielnie odkrytą wiedzę lepiej rozumiemy i dłużej pamiętamy. Aby to wszystko umożliwić uczniom i pobudzić w nich żyłkę badawczą, ogłaszamy Konkurs na Eksperyment Matematyczny. 

Więcej...

Wirtualne Dni Otwarte

Aktualna oferta edukacyjna, mnóstwo ciekawostek o uczelni, Białymstoku i regionie, do tego filmowe niespodzianki, a wśród nich bajkowa podróż po kampusie w towarzystwie Krystyny Czubówny.

Więcej...Więcej ogłoszeń...

Wydarzenia

Dziewczyny do ścisłych

2021-04-22

Dziewczyny do ścisłych to ogólnopolska kampania organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. W tym roku odbędzie się 22 kwietnia, w formule online.

Więcej...

Zadania różne i czasem niezwykłe

2021-04-19, godz. 09:00

Dr Anna Rybak oraz studentki I roku studiów II stopnia na Wydziale Matematyki zaprezentują "Zadania różne i czasem niezwykłe" – wykład interaktywny dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych i uczniów młodszych klas szkół ponadpodstawowych, podczas którego uczniowie będą włączać się w proces rozwiązywania zadań.

Więcej...

Runda T

Druga edycja

2021-04-15

Runda T jest skierowana do startupów, studentów, pracowników naukowych, młodych przedsiębiorców oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł.

Więcej...Więcej wydarzeń...

Przydatne odnośniki