Wydział

Ogłoszenia

Dodatkowy termin zgłaszania na szczepienia

Informujemy, że prowadzona jest kolejna rejestracja na dobrowolne szczepienia przeciwko COVID-19 nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na Uniwersytecie w Białymstoku.

Więcej...

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ na rok akademicki 2021/22

W dniach 1-15 marca 2021 odbędzie się rekrutacja studentów Wydziału Matematyki na wyjazdy na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/22. 

Więcej...

Dowodzenie twierdzeń

Wykład dla maturzystów

W ramach pomocy w przygotowaniu się maturzystów do egzaminu z matematyki Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki oferuje wykład interaktywny.

Więcej...

Konkurs na stanowisko profesora uczelni

Dziekan Wydziału Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku za zgodą JM Rektora i Rady Wydziału
ogłasza konkurs na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie matematyka. 

Więcej...

Szczepienia dla nauczycieli akademickich

Od 15 lutego rozpoczyna się rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach.

Więcej...Więcej ogłoszeń...

Wydarzenia

Runda T

Druga edycja

2021-04-15

Runda T jest skierowana do startupów, studentów, pracowników naukowych, młodych przedsiębiorców oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł.

Więcej...

Webinarium z cyklu Eksperci KMO

2021-01-29, godz. 17:30, Internet

Uniwersytet w Białymstoku jako partner Centrum Nauki Kopernik w programie Klub Młodego Odkrywcy oraz Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki przy Wydziale Matematyki zapraszają na webinarium z cyklu Eksperci KMO.

Więcej...

Matematyka piękna i kolorowa

Niezwykła wystawa na naszym wydziale

2020-12-11

W przyrodzie, religii, wielkich budowlach, na plaży, czy w podróży – m.in. w tych miejscach odkryli królową nauk uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki, przy naszym wydziale. Najpiękniejsze i najciekawsze prace pojawiły się właśnie na wystawie w siedzibie wydziału.

Więcej...Więcej wydarzeń...

Przydatne odnośniki